NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA Czytamy przy fontannie lub gdzie indziej Czytelnicza Sztafeta Szkół Lapbook - Niepodległa 1918. Drogi do niepodległości IV Przerwa na Czytanie Lekturniki Spotkanie z Autorką Czytanie przy fontannie lub gdzie indziej 2019 Turniej Przyjaciól Biblioteki Sztafeta Czytelnicza Dzień Patrona Przygoda z czytaniem

Spotkanie z Autorką

27 maja Gminna Biblioteka Publiczna Filia w Strzegocinie zorganizowała spotkanie autorskie z panią Izabellą Klebańską autorką między innymi książek dla dzieci i młodzieży. Autorka w przystępny sposób przybliża tematy związane z muzyką. Podczas dzisiejszego spotkania odbyliśmy podróż w czasie poznając koleje życia Stanisława Moniuszki. Słuchaliśmy także fragmentów utworów skomponowanych przez tego genialnego twórcę. Spotkanie z panią Izabellą sprawiło, że chętni ustawili się w kolejce do biblioteki aby wypożyczyć książki napisane przez dzisiejszego Gościa.